Go Bus avab uue Valga-Tallinn bussiliini

Go Bus avab uue Valga-Tallinn bussiliini

Alates 29. maist avab Go Bus uue kaugbussiliini Valga ja Tallinna vahel, mis annab reisijatele võimaluse senisest ligi pool tundi lühema sõiduajaga kahe linna vahel reisida.

Go Busi juhataja Andrei Mändla sõnul on reisijatel nõudlus regulaarse Valga ja Tallinna vahelise bussiühenduse järele suur. „Otsustasime uue liini Valga-Tallinn avada, kuna reisijad on meie poole pöördunud sooviga regulaarse bussiühenduse taastamiseks ning varasemalt sel suunal sõitjaid teenindanud ettevõte ei ole liiklust avanud ka pärast eriolukorra lõppu,“ lausus Mändla.

Go Bus alustab reise Valga-Tallinn 29. maist kord päevas väljumisega. Valgast väljub buss Tallinnasse iga päev kell 7:00, Tõrvast kell 7:30 ning Viljandist kell 8:40.

Tallinnast Valga suunas väljub buss kord päevas kell 15:00, Viljandist kell 17:10, saabub Tõrvasse kell 18:07 ning Valgasse kell 18:40. Buss sõidab läbi Tõrva, Karksi-Nuia, Viljandi ja Mäo ning erinevalt senisest ühendusest ei ole peatusi Türil ja Paides.

„Liini hakkavad teenindama täismugavusega suured reisibussid. Uus sõiduaeg on Tallinnast Valgasse 3 tundi ja 40 minutit ehk varasemaga võrreldes on sõit ligi pool tundi lühem,“ lausus Go Busi juhataja. „Ühtlasi on see kõige kiirem võimalus bussiga Tallinna ja Viljandi vahel liikuda, sest sõiduaeg nende kahe linna vahel kestab 2 tundi ja 10 minutit.“

„Tuletame aga ka kõigile reisijatele meelde, et vaatamata eriolukorra lõppemisele on endiselt bussireisijatel enda, oma lähedaste ja kaasreisijate tervise huvides oluline kinni pidada Terviseameti soovitustest hügieeni tagamisel,“ lausus Mändla.

Bussipileti saab soetada bussijaamade piletikassadest, bussijuhi käest ja veebist 5-protsendise lisasoodustusega: kaugliinid.pilet.ee.

SÕIDUPLAAN

KELLAAEG PEATUS KELLAAEG
07:00 VALGA BUSSIJAAM 18:40
07:15 HUMMULI 18:18
07:24 RIISKA 18:09
07:30 TÕRVA 18:07
07:33 HELME 18:02
07:35 LINNA KÜLA 17:59
07:39 KARJATNURME 17:55
07:42 ALA 17:52
08:00 KARKSI-NUIA 17:40
08:03 KARKSI 17:35
08:14 SULTSI 17:24
08:23 MÄNNIMÄE 17:14
08:40 VILJANDI BUSSIJAAM 17:10
09:02 VÕHMA RIST 16:36
09:15 IMAVERE 16:24
09:24 KOIGI 16:15
09:35 MÄO 16:05
09:45 ANNA 15:53
10:50 TALLINNA BUSSIJAAM 15:00