Teenused

Liinireisid

Linna-, maakonna- ja kaugbussiliinide teenindamine Eestis

Go Bus pakub usaldusväärset ja kvaliteetset ühistransporditeenust Eesti maakondades, linnades ning maakondade vahelistel kaugliinidel. Lähemalt »

Tehnoülevaatus Saaremaal

Go Bus pakub tehnoülevaatust kõigile sõidukeile sõiduautodest ja veoaodest mootorrataste, busside ja traktoriteni. Meie tehnoülevaatuspunkt asub Kuressaares Pihtla tee 20. Loe edasi »

Tellimusreisid

Turismigruppide teenindamine Eestis ja välismaal

Go Busi kaasaegsed ja keskkonnasäästlikud bussid võimaldavad täita tellimusreise kogu Euroopas. Meie bussides on ka pikk sõit mugav puhkus. Kogenud ja sõbralikud bussijuhid garanteerivad sihtkohta jõudmise õigeaegselt ning ohutult. Toome Teieni vaatamisväärsused Eestis, Euroopas, Balti riikides, Skandinaavias, Venemaal ja SRÜ riikides.

Lennujaamade, sadamate ja hotellide transfeerid

Go Bus pakub rühmadele transfeere kõikide Tallinna sadamate, Eesti lennujaamade, raudteejaamade ja hotellide vahel. Go Raili, Go Traveli ja Go Hotel Shnelli kliendid saavad meilt mugava ja soodsa terviklahenduse edasiliikumiseks soovitud suundadel.

Konverentside, messide ja seminaride teenindamine

Go Busi bussid sobivad suurepäraselt teenindama konverentse, messe ja seminare. Teostame meelsasti sõite sündmuskoha ja hotellide vahel. Meie laiast reisibusside valikust leiavad omale sobiva igas suuruses rühmad.

Ärikohtumised ja välisdelegatsioonid

Go Bus pakub esinduslikeks sõitudeks mugavaid äriklassi busse. Meie bussijuhid on läbinud alarmsõiduki koolituse, mis võimaldab teenindada ka kõige kõrgemal tasemel välisdelegatsioone eskordi saatel.

Koolid ja lasteaiad

Go Busi hoolde on lasterühmade transpordi usaldanud paljud koolid ja lasteaiad. Meie bussid on alati parimas tehnilises korras, kaasaegse turvavarustusega ning kõik meie suured ja väikesed reisijad on kindlustatud. Kogenud ja sõbralikud bussijuhid viivad kindlalt ja turvaliselt kohale ka kõige väiksemad reisihuvilised.

Tööliste veod ettevõtetele

Iga projekti korral leiame sobiva lahenduse. Oluline on saavutada madalate kulude juures ohutus ja paindlikkus. Võimalik on muuta ka bussi suurust ja marsruuti ka lepinguperioodi keskel vastavalt tellija vajadustele. 

Go Busi „kiirabi“

Ootamatute olukordade sujuvaks lahendamiseks pakume asendusbussi tellimise teenust. Go Bus on esindatud kõikides Eesti suuremates linnades, mistõttu jõuab asendusbuss Teieni kiiresti ning teekond võib sujuvalt jätkuda.

Tellimistingimused »

 

Nupp_Telli_buss

Vaata videoid

Facebook