Noorim Go Busi bussijuht Rainer Arak: tegin ainuõige valiku

Go Busi kõige noorem bussijuht Rainer Arak sai äsja 24-aastaseks. Igapäevaselt keerab mees rooli Lääne-Virumaal. Rainer ütleb, et selles ametis pole rutiini ning soovitab bussijuhi ametit teistele noortele. 

Mis sind selles ametis köidab?

Selles töös on iga päev erinev. Erinevad liinid, erinevad inimesed, erinevad teeolud hoiavad ära selle, et tekiks rutiin. Lisaks sellele naudin ma ka sõitmist ja inimestega suhtlemist ning see amet pakub mõlemat.

Kuidas sinust sai bussijuht?

Bussijuhi ameti vastu tekkis mul huvi juba tegelikult väikese poisina. Nii kaua kui ma mäletan, olen ma alati teadnud, et tulevikus saab minust bussijuht. Aastatega see huvi üle ei läinud ja nii ma otsustasingi, et minust saab bussijuht. Kui lõpuks oli vanus piisav ja kõik tingimused täidetud, läksingi ma bussijuhi elukutset omandama. Täna, olles ligi 1,5a seda tööd teinud, võin öelda, et tegin ainuõige valiku.

Kas soovitad bussijuhi ametit teistele noortele?

Kindlasti soovitan. Bussijuhi amet on selline, et igaüks leiab endale sobiva töö. Võib sõita linnas, võib vedada öösiti töölisi, võib sõita linnade vahel. Tellimusvedusid sõites on võimalik reisida mööda Euroopat, avastada maailma, näha põnevaid kohti ja selle eest saab veel palka ka!

_______________________________________________________________________________________________________________

GO BUSIS ON KÕIGE PAREMAD BUSSIJUHID JA KÕIGE UUEMAD BUSSID! TULE MEILE TÖÖLE! 

Vaata, mida Go Bus bussjuhtidele pakub siit ja võta ühendust: personal@gobus.ee või tel 504 1046. 

fshbty

16. aprill 201916. aprill 2019

Vaata videoid

Facebook