Kino maale teeb Eesti 100. sünnipäevaks animakingituse

Alates aprillikuust teevad Nukufilm, Joonisfilm ja Go Bus filmifestivali Kino maale raames Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul animakingituse. Bussireisijad saavad sõidu ajal valida vaatamiseks kolme programmi jagu väärt Eesti animatsioone.

“Programmid on kokku pandud Eesti Joonisfilmi ja Nukufilmi poolt Eesti värskeimatest ja mõningatest vanematest kultuslikest, maailmatasemel auhinnatud animatsioonidest. Kolmeprogrammilises animakingikotis on üks programm lastele, üks noortele ja üks täiskasvanutele,” ütles filmifestivali Kino maale peakorraldaja Indrek Jurtšenko.

“Go Bus sõidab Tallinn-Tartu ja Tallinn-Kärdla liinil bussidega, milles on siinsel turul uuenduslik multimeediaserver ja meie soov on selle sisukava pidevalt arendada ka kodumaise väärtprogrammiga. EV100 pühendatud kolmeprogrammiline animakink sellisel kujul on igati hea uue teenuse edasiarendus, mida tavaliselt teistes bussides sellisel kujul ei kohta,” ütles Go Busi turundusjuht Marion Ots.

Animatsioone näidatakse Go Busi multimeediaserveritega uutes bussides. Koostööprojekt kestab märtsikuust kuni aastani 2020, EV100 pidustuste lõpuni.

Lisainfo:
Indrek Jurtšenko , Filmifestival Kino maale peakorraldaja 
+372 5290785
indrek.jurtsenko@tapa.ee

Marion Ots, Go Bus turundusjuht
+372 5028144 
marion.ots@go.ee

29. märts 201829. märts 2018

Vaata videoid

Facebook