Go Busi tellimusvedude tiimil täitus 10 tööaastat

2016. aasta suvehooajaga täitus Go Busi tellimusvedude tiimil 10 tööaastat.

Go Busi tegevjuht Enn Randmaa:

“10 aastat inimese elus tähendab beebist lapseikka jõudmist. Go Busi tellimusveo tiimile on areng olnud veel kiirem ja tormilisem. 10 aastat tagasi sõitsime vanade Euroopast toodud bussidega, täna tellime otse tehasest spetsiaalselt Go Busile toodetud busse. Areng nii tehnilises kvaliteedis kui ka teeninduse kvaliteedis on olnud tohutu. Bussireisi õnnestumine on paljuski bussijuhi kätes: need mehed on meie kullavara. Suur osa täna Go Busis tellimusvedusid sõitvaid bussijuhte on algusest peale meiega selle arengutee läbi käinud. Suur tänu teile selle eest!

Areng siin siiski ei lõppe. Bussijuhte peab õpetama, koolitama ja juurde kasvatama, et sõitjad ka tulevikus kohale viia. Meie perspektiiv on lihtne – tahame olla parimad tellimuveo pakkujad mitte ainult Eestis, vaid kogu Skandinaavias. Ja selle nimel me töötamegi.”

Go Busi tellimusvedude kümneaastase ajaloo jooksul on ettevõtte vedanud 2 miljonit klienti ning läbinud 25 riigis umbes 20 miljonit sõidukilomeetrit. Kliki alloleval pildil ning vaata meie 10 aasta tähtsamaid tegusid ja nägusid! :)

10aastat_fb

8. september 20168. september 2016

Vaata videoid

Facebook