Go Busi kaugliinidele saab nüüd veebist pileteid osta ka vahepeatuste lõikes

Alates tänasest saab osta bussipileteid Go Busi kaugliinidele internetist ka vahepeatuste lõikes. Ost tuleb sooritada ühiskaardile veebilehe www.pilet.ee jaotises Kaugliinid. Veebist ostetud piletid on täishinnast 5% soodsamad.

„Kui aasta alguses käivitas Go Bus piletite elektroonse eelmüügi alg- ja lõpp-peatuste vahel, siis nüüdsest saavad reisijad osta pileteid internetist ka vahepeatustesse ning sealt edasi,“ selgitas Go Busi arendusdirektor Kuno Koger. „Võimalus lubab reisijatel kindlustada end istekohaga soovitud kuupäeval ja väljumisel ning lisaks ka sõita soodsamalt. Lisamugavusena langeb ära vajadus võtta bussi kaasa pileti väljatrükk.“

Bussi sisenedes tuleb ühiskaart esitada bussijuhile, kes tuvastab sel oleva pileti ning valideerib sõiduõiguse.

Pileteid saab osta kõigile Eestis kasutusel olevatele ühiskaartidele kuni 10 päeva enne reisi. Pileti ostmisel www.pilet.ee jaotises Kaugliinid tuleb sisestada ühiskaardi number, millele soovitakse pilet saada ning oma e-maili aadress. Isikustatud ühiskaardi korral piisab ka isikukoodi märkimisest.  Üksnes kaugliinipileti ostmiseks ning 5% soodustuse saamiseks ei pea ühiskaart olema isikustatud.

Piletite eelmüük internetis lõpeb 30 minutit enne bussi graafikujärgset väljumist.

Internetist ühiskaardile ostetud piletite puhul kehtib ka tagastusvõimalus. Sellekohane taotlus tuleb esitada www.pilet.ee keskkonna kaudu hiljemalt 60 minutit enne bussi väljumist.

Täpsemad juhised piletiostuks: www.gobus.ee/go-bus-uhiskaart/piletite-ostmine-internetist-go-busi-kaugliinidele

Lähiajal avaneb Go Busi reisijatel võimalus osta bussipileteid kaugliinidele ka mobiiltelefoniga vastava aplikatsiooni kaudu. Sellest informeerib Go Bus avalikkust eraldi.

Eesti üks suuremaid bussiettevõtteid AS GoBus teenindab reisijaid kommertsalustel Tallinna-Rakvere, Tallinna-Pärnu, Tallinna-Kuressaare, Tallinna-Kärdla, Tallinna-Haapsalu, Tartu-Rakvere ja Tartu-Pärnu, Tartu – Valga kaugliinidel ning riikliku tellimuse alusel Saare-, Tartu-, Lääne-Viru-, Valga- ja Põlvamaal ning Pärnu linnas. Ühtlasi korraldab AS GoBus tellimusvedusid nii Eestis kui välisriikides. Ettevõte kuulub turismi- ja transpordiettevõtteid koondavasse kontserni AS Go Group.

2. oktoober 20152. oktoober 2015

Vaata videoid

Facebook