Go Busi bussipark täienes kolme uue reisibussiga

Go Busi tellimusvedude bussipark täienes taas kolme uue reisibussiga, mis vastavad kõige rangemale ehk Euro 6 kvaliteedistandardile. Ostuga soovib ettevõte suurendada oma osa äriklienditurul.

„Võtsime omale paar aastat tagasi eesmärgiks tellimusvedude osakaalu jõulise kasvatamise, keskendudes siseturu kõrval senisest enam Euroopa Liidu suunale. Soetasime selleks kaheksa uut keskkonnasäästlikku reisibussi, mis võimaldavad täita tellimusi piiranguteta kogu Euroopas. Nüüd võime öelda, et Go Bus on bussiteenuse osutajana nõutud nii kodu- kui ka välismaal. Uueks sihiks võtame ärikliendituru, millel näeme kvaliteetse teenuse pakkujana suurt potentsiaali,” sõnas Go Busi juhataja Enn Randmaa.

Äsja soetati 11- ja 15-kohaline väikebuss Mercedes-Benz Sprinter ning 53-kohaline reisibuss Volvo 9700.

„Sisuliselt on tegu n-ö rätsepatööna valmistatud bussidega, mille salongiosa on tehtud eritellimusena just eelkõige äriklientide suuri nõudmisi arvestades. Mõistagi sobivad uued bussid kõigile tellijaile, kes hindavad mugavust ja kvaliteeti,” rääkis Enn Randmaa busse tutvustades.

Näiteks on väikebusside salongidesse lisatud eritellimusena lauad, mida saab sõidu ajal kasutada nõupidamisteks. Istmete kattematerjal on valitud kõige paremat kvaliteeti silmas pidades. Klientide kasutada on külmkapp, pistikupesad ning integreeritud Wi-Fi, mis võimaldab sõitjatele pakkuda tasuta internetiühendust nii kõigis Balti riikides kui ka Põhjamaades.

Eesti üks juhtivaid bussiettevõtteid AS GoBus teenindab reisijaid kommertsalustel Tallinna-Rakvere, Tallinna-Pärnu, Tallinna-Kuressaare, Tallinna-Kärdla, Tallinna-Haapsalu, Tartu-Rakvere ja Tartu-Pärnu kaugliinidel ning riikliku tellimuse alusel seitsmes maakonnas: Saare-, Harju-, Tartu-, Lääne-Viru-, Viljandi-, Valga- ja Põlvamaal ning Pärnu linnas. Ühtlasi korraldab AS GoBus tellimusvedusid. Ettevõte kuulub turismi- ja transpordiettevõtteid koondavasse kontserni AS Go Group.

Volvo 9700, kuni 53 reisijakohta
Volvo 9700, kuni 53 reisijakohta
Volvo 9700, kuni 53 reisijakohta
Mercedes-Benz, 15 reisijakohta
Mercedes-Benz, 15 reisijakohta
Mercedes-Benz, 15 reisijakohta
Mercedes-Benz, 11 reisijakohta
Mercedes-Benz, 11 reisijakohta
Mercedes-Benz, 11 reisijakohta

Tutvuge bussidega lähemalt

11. september 201411. september 2014

Vaata videoid

Facebook