Go Bus võtab üle Peetri, Jüri ja Kose suunalised bussiliinid

Bussifirma Go Bus võtab üle konkurendi Samat üles öeldud lõunasuuna liinid Peetri, Jüri ja Kose suunal.

Go Bus juhatuse liige Andrei Mändla:
“Go Bus on Eesti üks suurimaid ja tuntumaid vedajad, teenindame maakonnasiseseid liine üheksas maakonnas – meil on piisavalt jõudu ja kogemust reisijate teenindamine ka Harjumaal ning seda väga piiratud aja jooksul üle võtta.
Järgnevad päevad tulevad küll kõigi meie töötajate jaoks ühed pingelisemad, arvestame aega praegu mitte tundides vaid minutites, aga reisijatel pole põhjust muretseda. Bussid saame endiselt vedajalt kätte pühapäeval, lisame reservi mõned oma bussid ning esmaspäeval on Harjumaa reisijal buss ees ja valmis ühistransporditeenust pakkuma.
Reisija jaoks ei muutu midagi. Liinid, sõidugraafik, pileti hind, piletisüsteem, buss ning mõningal juhul isegi bussijuht on sama. Oluliselt soovime aga tõsta teeninduskvaliteeti.
Otsime oma meeskonda mõistagi bussijuhte ja töötajaid juurde, ajutiselt abistavad meid ka bussijuhid teistest maakondadest. Oleme ette neile väga tänulikud, et nad nii lühikese etteteatamise peale üle Eesti Tallinnasse on valmis tulema ja ettevõtet aitama. Just nende bussijuhtide peal püsib Go Busi kõrge teeninduskultuur.
Kuna siiski mitte kõik asjaolud parimaks teenindamiseks ei sõltu vaid meist, siis loodame reisijate mõistvale ja koostööle suunatud suhtumisele ning vabandame kui esimestel päevadel teeninduses mõningaid ootamatusi tuleb.”

Lisainfo:
Andrei Mändla
Go Bus juhatuse liige
Tel. +372 509 4378
e-post: Andrei.mandla@go.ee

Go Bus pakub ühistransporditeenust Eesti maakondades, linnades ning
kaugliinidel. Go Busiga on võimalik sõita Tallinnast suurematesse
maakonnakeskustesse, Lääne-Virumaal, Läänemaal, Pärnumaal ja Järvamaal, Tartu-, Valga-, Põlvamaal ning Hiiu- ja Saaremaal.

5. oktoober 20185. oktoober 2018

Vaata videoid

Facebook