Go Bus võtab tööle bussijuhte

Go Bus otsib seoses töömahu suurenemisega erinevatesse Eesti piirkondadesse tublisid ja teotahtelisi bussijuhte, kes tunneksid rõõmu oma tööst ja suhtlemisest klientidega.

Kandidaadilt ootame lisaks headele sõidu- ja suhtlemisoskusele positiivset ellusuhtumist, kohusetundlikkust ning täpsust ja korrektsust, et pakkuda reisijatele meeldivat sõidukogemust.

Go Bus pakub omalt poolt bussijuhtidele konkurentsivõimelist palka, stabiilset ja pikaajalist tööd, koolitusi, töörõivaid ning paindlikke töötingimusi. Ees ootavad toredad ja toetavad kolleegid.

Kui tunned, et sooviksid kuuluda Go Busi töökasse meeskonda, siis kandideeri kindlasti! Saada oma CV koos kaaskirjaga e-posti aadressile personal@gobus.ee või helista Tallinnas telefonil 514 6179, Tartus ja Lõuna-Eestis 504 1046 ning Rakveres 516 5607.

AS GoBus on üks vabariigi suurimaid ja vanemaid bussiettevõtteid, mille põhitegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine. Go Bus on usaldusväärseks tööandjaks rohkem kui 400 töötajale erinevates Eesti piirkondades ning ettevõtte bussipargis on üle 250 bussi.

Loe täpsemalt tingimuste kohta töökuulutusest>>

22. veebruar 201922. veebruar 2019

Vaata videoid

Facebook