Go Bus sõidutab kampaania „Küünlaümbriste jaht“ võitjaid

Juba kolmandat aastat on alguse saanud keskkonnakampaania „Küünlaümbriste jaht“, milles jäätmekäitleja Kuusakoski eestvedamisel kutsutakse Eesti lapsi koguma kokku ärapõlenud teeküünlaümbriseid ning tooma neid taaskasutusse. Sel aastal lööb ettevõtmises kaasa ka Go Bus, sõidutades võitjavõistkondi tasuta.

Kui varasemalt on kampaania sihtrühmaks olnud 1.-6. klasside õpilased, siis esmakordselt on oodatud osalema ka lasteaialapsed ja 7.-12. klasside õpilased.

Välja on pandud märkimisväärne auhinnafond, kus peaauhindadeks on tasuta NUKU teatri etenduse või muuseumi külastus, tasuta Kalev Spa veekeskuse ja saunakomplekside külastus ning tasuta kinoseanss Forum Cinemas poolt. Võitjaid sõidutab tasuta edasi-tagasi Go Bus.

Kõikidele kampaanias osalevatele klassidele pakub Go Bus Eestimaa piires toimuvale bussisõidule 20% soodustust. 

Pakkumine kehtib kuni 30.04.2016. Broneeringusoovid palume saata aadressil eldat.pensa@gobus.ee ning broneerimisel mainida märksõna “Kuusakoski”.

„Küünlaümbriste jahi“ eesmärgiks on propageerida keskkonnasäästlikku käitumist ning vähendada alumiiniumist küünlaümbriste jõudmist loodusesse, kuna need ei lagune seal kunagi. Eelmisel aastal kogusid õpilased kokku üle 1,4 miljoni küünlaümbrise.

Täpsed auhinnad ja kampaaniatingimused koos juhistega on toodud Kuusakoski veebilehel: https://www.kuusakoski.com/et/estonia/ettevote/ettevote/uudised/2015/kuunlaumbriste-jaht-20152016/

plakat_500x700mm2

12. oktoober 201512. oktoober 2015

Vaata videoid

Facebook