Go Bus pikendas Tartu-Valga liini Valkani

Go Bus pikendas Tartu-Valga bussiliini Läti Valkani, ettevõte lisas marsruudile lisapeatusi Valgas.

Esmaspäevast laupäevani kaks korda päevas Tartu ja Valga vahel sõitev bussiliin pikenes Valkani eelkõige klientide soovi tõttu. Uuel liinil on lisapeatused Valgas Turu ja Raja/Muusikakooli, lõpp-peatus on Valka bussijaamas.

“Oleme saanud palju tagasisidet selle kohta, et liini lõpp-peatus võiks olla Valkas, kuna paljudel kohalikel inimestel on sealt lähemal koju minna,” ütles Go Busi Lõuna piirkonna direktor Valter Keis. “Samas on lisapeatuste tõttu ka Valgas mahaminekuks ja pealetulekuks rohkem võimalusi.”

Samuti muutub Keisi sõnul Tartu ja Valga elanikele lihtsamaks reisimine Läti suunal, kuna Valka bussijaamast alustavad paljud reisid mitmetesse sihtkohtadesse nagu Riia, Valmiera ja Smiltene.

“Kindlasti on Tartu piirkonna jaoks oluline. et Tartu sai otsebussiühenduse veel ühe linnaga ehk Valkaga,” märkis Keis. “Ka Riiga ja sealt edasi Euroopasse on bussiliini kasutajatel edaspidi võimalus lihtsamini reisida.”

Tartu-Valka liini sõiduaeg on 1 tund ja 50 minutit, pilet maksab 5 eurot. Buss väljub Lätist Valka bussijaamast Tartu suunal kell 7.50 ja 10.50, Tartu bussijaamast alustavad reisid esmaspäevast laupäevani kell 8.00 ja 12.30.

 

6. september 20166. september 2016

Vaata videoid

Facebook