Go Bus hakkas Türi vallas reisijaid vedama

Alates 22. juunist teenindab Türi vallas Järvamaa II grupi maakonnaliine Go Bus, mis tõi selleks Järvamaa teedele sõitma neli tuliuut väikebussi.

II liinigruppi kuuluvad liinid 6, 7, 15, 16, 20, 21, 22, 22-II, 29 ja 37, mis sõidavad peamiselt Türi vallas. Leping Järvamaa Ühistranspordikeskusega kehtib kaheksa aastat.

“Soovime järvamaalastele omalt poolt pakkuda parimat bussisõidukogemust ning seetõttu hakkavad liine teenindama täiesti uued minibussid,” ütles Go Busi juhatuse liige Andrei Mändla. “Kaasaegsed bussid on varustatud konditsioneeridega, lisaks on neile turvalisuse suurendamiseks paigaldatud alkolukud.”

Lepingu kohaselt sõidavad bussid aastas läbi 190 000 kilomeetrit, inimesi hakkavad Järvamaal sõidutama viis Go Busi bussijuhti. Kõigil bussidel on peal Ridango kassaseadmed, aga erinevalt ülejäänud Go Busi liinidest ei saa Järvamaa liinidel tasuda Ühiskaardiga.

“Ühiskaardiga tasuda pole võimalik seetõttu, kuna piletimüügisüsteem kuulub Järvamaa Ühistranspordikeskusele ning neil ei ole Ridangoga vastavat kokkulepet,” selgitas Mändla. “Ent endiselt on võimalik pileteid osta näiteks bussijuhi käest sularaha eest. Piletite hinnad ja sõiduplaanid seoses uue vedaja tulekuga ei muutu.”

Infot Go Busi Järvamaa liinide kohta annab infoliin 12012. Samuti on võimalik Järvamaa busse tellida liinitööst vabal ajal juhuvedudeks.

Türi bussid ja bussijuhid

22. juuni 201722. juuni 2017

Vaata videoid

Facebook