2019. aastal teenindab Hiiumaa siseseid bussiliine Go Bus

Käesoleva aasta algusest teenindab Hiiumaa maakonnaliine vastavalt Hiiu Vallavalitsuse tellimusele AS GoBus. Uuenduseks on mitmete liinide osadel lõikudel ettetellimise ehk nõudeliini rakendamine. Sellekohasest soovist tuleb Go Busile telefoni teel teada anda hiljemalt eelmisel päeval kella 21ks. Lisaks muutuvad alates 7. jaanuarist 2019 seoses muudatustega parvlaevade väljumisaegades nii maakonna- kui ka kaugliinibusside sõiduajad.

Kuna muudatusi, sh kellaaegade mõneminutilist kohendamist on paljude liinide osas, on väljumiste ajad soovitav üle kontrollida transpordiinfo veebilehelt peatus.ee.

Sõiduplaan on saadaval Kärdla bussijaamas, bussides, valla kodulehel vald.hiiumaa.ee/bussid, maakonnaportaalis www.hiiumaa.ee transpordi alajaotuses, peatus.ee-s ning Go Busi kodulehel.

Maakonnaliini bussides sõitmine on tasuta, kaugliinides tavapärase hinnakirja alusel. Sõiduõiguse saab maakonnaliini bussi sisenedes valideerimiskaardiga või bussijuhi väljastatava 0-piletiga. Valideerimiskaarte saab osta bussijuhtidelt, Kärdla bussijaamast, Selveri infoletist, Konsumitest ja postimajast. Kui kaarti ei ole, saab reisija bussijuhilt 0-pileti. Maakonnaliini bussiga sõitmiseks ei ole vaja valideerimiskaarte isikustada.

Go Busil on Hiiu maakonna kaugliinidega kogemus aastast 2005. Hiiumaa siseseid teenindatakse vastavalt hanke nõuetele 12 bussiga. Erinevalt varasemast on bussides turvavööd, mille kinnitamine on reisijatele kohustuslik.

Täpsem info ja nõudeliinide tellimine kell 7-21 Go Bus Hiiumaa infotelefonil 517 8592.

Infot jagab tööpäeviti kell 8-17 ka Kärdla bussijaam, tel 463 1188.

Maakonnaliinide talvine sõiduplaan 2019

8. jaanuar 20198. jaanuar 2019

Vaata videoid

Facebook