Mugavusklassid

Pakume tellimisvedusid kolmes mugavusklassis: VIP-, standard- ja soodusklass. Nii saad valida teenuse, mis vastab kõige paremini just Sinu vajadustele ja soovidele.  Tellimistingimused »

VIP-klass – maksimaalne mugavus ja tipptasemel teenindus

VIP-klassis teenindavad reisijaid meie kõige mugavamad ja uuemad bussid. Valikus on 11 kuni 53-kohalised moodsad lisamugavustega reisibussid. Bussides on olemas internet ja monitoride arvutiga ühendamise võimalus. VIP-klassi bussireis sobib hästi ärikohtumiste või pidulike sündmuste puhuks. Meie suurte kogemustega ja viisakad bussijuhid tunnevad hästi kõiki tähtsamaid Põhja-Euroopa sihtkohti, on suurepärased teenindajad ning suhtlevad vabalt eesti, inglise ja vene keeles. 

Nupp_Telli_buss
Mercedes-Benz Sprinter, 19 reisijakohta
Mercedes-Benz, 11 reisijakohta

Standardklass – mõistlik hind ja tasemel teenus

Standardklass on parim valik reisijaile, kes soovivad sõita laitmatult korras ja kõigi oluliste olmemugavustega bussides. Standardklassi tellimusveod sobivad igasuguse pikkuse ja kestvusega reisideks – näiteks väliskülaliste vastuvõtmiseks Eestis, linnaekskursioonideks, erinevateks transfeerideks, klassi- ja grupiekskursioonideks. Teid teenindavad korrektses vormis,  viisakad ja sõbralikud bussijuhid. Bussides on olemas kõik mugavaks sõiduks vajalik: konditsioneer, WC, DVD-mängija, veekeetja, mikrofon. Peamiselt kasutame bussimarke Volvo, VanHool ja Mercedes-Benz, samuti saab tellida väikebusse Renault Trafic.  

Nupp_Telli_buss

Soodusklass – praktiline ja säästlik valik

Soodusklass on mõeldud praktilisele kliendile, kes soovib kulutada minimaalselt, kuid siiski turvaliselt, mugavalt ja õigel ajal kohale jõuda. See mugavusklass sobib ideaalselt näiteks lühemate klassiekskursioonide teenindamiseks, aga ka töötajate transpordiks jne. Meie kaasajastatud soodsate busside park koosneb peamiselt SOR ja Scania Omniline marki bussidest. Pakume soodsaid hindu ka sõitudele, mis saavad alguse väljaspool maakonnakeskuseid.   

Nupp_Telli_buss

Vaata videoid

Facebook