Toome maailma lähemale!

Go Bus pakub kvaliteetset ja paindlikku teenust kõikvõimalikeks tellimusvedudeks. Tänu meie suurele bussipargile ja laiale kontaktide võrgustikule suudame teenindada kliente kiirelt ja operatiivselt üle kogu Eesti. Meie bussipargis on kokku 250 bussi. Tänu sellele suudame katta transpordivajadused ka kõige suuremate tellimuste puhul ja rahvusvaheliselt.       

Mugavusklassid
Bussipark

Uudised

Tourismo_linnas1

Kutsume osalema ühistranspordi uuringus

Tallinna Tehnikakõrgkool viib läbi küsitlust, mille eesmärgiks on teada saada Eesti elanike arvamust linnadevahelise bussiliikluse kvaliteedi kohta. Teil on võimalus oma sõna sekka öelda, täites lingil asuva küsimustiku: Loe edasi »

17. aprill 201417. aprill 2014

uudis1

Go Bus: toetame palgatõusule suunatud initsiatiive

Transpordi ametiühing korraldas täna hommikul piketi, millega nõuti Tarbusi ja Go Busi ettevõtetes bussijuhtide palgatõusu ja juhiti tähelepanu kogu bussisektoris valitsevatele probleemidele. Go Busi seisukoht: Loe edasi »

3. aprill 20143. aprill 2014

Jaanus Vesberg

AS GoBus pälvis ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise sertifikaadi

Sertifitseeritud auditeerimisfirma Bureau Veritas Certification väljastas AS-ile GoBus ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise sertifikaadi, mis annab tunnistust ettevõtte pühendumisest olla oma äritegevuses professionaalne ja järjekindel. Loe edasi »

4. märts 20144. märts 2014

Vaata videoid

Facebook