Toome maailma lähemale!

Go Bus pakub kvaliteetset ja paindlikku teenust kõikvõimalikeks tellimusvedudeks. Tänu meie suurele bussipargile ja laiale kontaktide võrgustikule suudame teenindada kliente kiirelt ja operatiivselt üle kogu Eesti. Meie bussipargis on kokku 250 bussi. Tänu sellele suudame katta transpordivajadused ka kõige suuremate tellimuste puhul ja rahvusvaheliselt.      

Mugavusklassid
Bussipark
Osta kaugliinipilet Ühiskaardile! www.pilet.ee

Uudised

poiss

Pakkumine Tartumaa koolidele

Energia Avastuskeskus ja Eesti Tervishoiu Muuseum kutsuvad Tartumaa koole ühiskülastusele. GO BUS pakub koostööpartnerina erihinnaga transporti Tallinnja tagasi!
Loe edasi »

22. oktoober 201522. oktoober 2015

DSC_1221

Tänasest näeb PPAFFi animatsioone Go Busi bussides ja laevadel

Tänasest, 19. oktoobrist algavad Priit Pärna Animafilmifestivali (PPAFF) kaks alafestivali – Bussianimatsioon ja Laevaanimatsioon, mis kestavad 1. novembrini.   Loe edasi »

19. oktoober 201519. oktoober 2015

400x400px

Go Bus sõidutab kampaania „Küünlaümbriste jaht“ võitjaid

Juba kolmandat aastat on alguse saanud keskkonnakampaania „Küünlaümbriste jaht“, milles jäätmekäitleja Kuusakoski eestvedamisel kutsutakse Eesti lapsi koguma kokku ärapõlenud teeküünlaümbriseid ning tooma neid taaskasutusse. Sel aastal lööb ettevõtmises kaasa ka Go Bus, sõidutades võitjavõistkondi tasuta. Loe edasi »

12. oktoober 201512. oktoober 2015

Vaata videoid

Facebook