Toome maailma lähemale!

Go Bus pakub kvaliteetset ja paindlikku teenust kõikvõimalikeks tellimusvedudeks. Tänu meie suurele bussipargile ja laiale kontaktide võrgustikule suudame teenindada kliente kiirelt ja operatiivselt üle kogu Eesti. Meie bussipargis on kokku 250 bussi. Tänu sellele suudame katta transpordivajadused ka kõige suuremate tellimuste puhul ja rahvusvaheliselt.      

Mugavusklassid
Bussipark
Go Bus Ühiskaart

Uudised

yhiskaart ruut

Go Busi Ühiskaart võimaldab sõita sularahata ja soodushinnaga

AS GoBus võttis kasutusele Ühiskaardi, millega saab ettevõtte kaugliinidel sõita sularahata ja soodushinnaga. Bussifirma arendusdirektori Kuno Kogeri sõnul on see Go Busi kontaktivaba transpordikaardi kasutuselevõtu esimene etapp. Loe edasi »

28. august 201428. august 2014

Opilasreisid_1280x380px1-1024x304

Go Busi Folgibuss sõidutab Viru Folgile

Sel nädalalõpul, 8.-10. augustil toimub kaptenikülas Käsmus taas Viru Folk. Go Bus paneb Rakvere ja Käsmu vahel käiku Folgibussi, mis toimetab muusikasõbrad festivalile tasuta!

Loe edasi »

5. august 20145. august 2014

reisiajakiri

Go Reisiajakiri tuleb Go Busi bussides müüki pea poole soodsamalt

Hea uudis lugemishuvilistele reisisõpradele! Go Busi kaugliinide bussidesse jõuab müüki GO REISIAJAKIRI, millega möödub pikk sõit suisa märkamatult. Juulist on seiklustest pakatav reisiajakiri saadaval Lääne-Viru maakonna südamest Rakverest Tallinna ning Tartusse suunduvates bussides. Edaspidi plaanime kvaliteetset lugemist pakkuda ka teistel kaugliinidel üle Eesti. Supersoodne erihind vaid Go Busi reisijatele 2 eurot (tavahind 3,70 eurot). 

Loe edasi »

26. juuni 201426. juuni 2014

Vaata videoid

Facebook