Toome maailma lähemale!

Go Bus pakub kvaliteetset ja paindlikku teenust kõikvõimalikeks tellimusvedudeks. Tänu meie suurele bussipargile ja laiale kontaktide võrgustikule suudame teenindada kliente kiirelt ja operatiivselt üle kogu Eesti. Meie bussipargis on kokku 250 bussi. Tänu sellele suudame katta transpordivajadused ka kõige suuremate tellimuste puhul ja rahvusvaheliselt.      

Mugavusklassid
Bussipark
Osta kaugliinipilet Ühiskaardile! www.pilet.ee

Uudised

go_bus_tallinn_tartu-5801

Go Bus piletite sooduskampaania!

Kampaania on pikendatud kuni 15. detsembrini!

11.-24. novembril on kõigi internetist ostetud Go Bus Tallinna ja Tartu kaugliini eelmüügi piletite hind 6 eurot (välja arvatud reedel ja pühapäeval).  Loe edasi »

13. november 201713. november 2017

_DSC7355ruut

Go Bus hakkab sõitma Tallinn-Tartu liinil

Maanteeamet andis Go Busile Tallinna-Tartu liinil mõlemas suunas 15 väljumiseks liiniloa. Go Bus alustab uute bussidega reisijate teenindamist novembris.”Go Bus plaanib liinil Tallinn-Tartu liinil sõitma hakata, kuna näeme, et nõudlus mugavate ja kiirete uute ühenduste vastu on olemas,” ütles Go Busi arendusjuht Kaur Sarv. Loe edasi »

24. oktoober 201724. oktoober 2017

Seenele!

Sügiskampaania: lähme seenele!

 

Sügis on käes! On õige aeg võtta ette üks mõnus väljasõit. Soovid sõita turismitallu koolitusele, metsa seenele, partneritega seminarile või sõpradega sünnipäevale? Olgu sinu seltskond suur või väike – meeldiva kogemuse ja kvaliteetse bussi annab Sulle Go Bus.  Loe edasi »

22. oktoober 201722. oktoober 2017

Vaata videoid

Facebook