We bring the world to you!

Go Bus pakub kvaliteetset ja paindlikku teenust kõikvõimalikeks tellimusvedudeks. Tänu meie suurele bussipargile ja laiale kontaktide võrgustikule suudame teenindada kliente kiirelt ja operatiivselt üle kogu Eesti. Meie bussipargis on kokku 250 bussi. Tänu sellele suudame katta transpordivajadused ka kõige suuremate tellimuste puhul ja rahvusvaheliselt.      

Mugavusklassid
Bussipark
Osta kaugliinipilet Ühiskaardile! www.pilet.ee

Latest news

Go Bus

Bussiparki lisandus neli uut bussi

Bussiettevõte Go Bus soetas tellimusvedude bussiparki kolm tuliuut sõidukit, milliseid pole Eesti teedel veel vuranud – 2016. aastal ehitatud luksusliku sisustusega bussid vastavad muuhulgas Euroopas kehtestatud rangetele keskkonnanõuetele ning neid saab piiranguteta kasutada kõigis Euroopa linnades. Read more »

7. juuli 20167. juuli 2016

Go Bus Tartu Haapsalu

Sõidame nüüd ka Tartust Haapsallu

Alates tänasest teenindab Go Bus ka bussiliini Haapsalu-Tartu. Buss väljub iga päev Haapsalust kell 6:25 ja Tartust kell 16:45.
Read more »

1. juuli 20161. juuli 2016

Tehnoülevaatus Saaremaa

Tehnoülevaatus Saaremaal – nüüd ka laupäeviti!

AS GoBus pakub tehnoülevaatust kõigile sõidukeile sõiduautodest ja veoaodest mootorrataste, busside ja traktoriteni. Alates maikuust oleme avatud ka laupäeviti. Meie tehnoülevaatuspunkt asub Kuressaares Pihtla tee 20. Read more »

29. aprill 201629. aprill 2016

Watch videos

Facebook