Toome maailma lähemale!

Go Bus pakub kvaliteetset ja paindlikku teenust kõikvõimalikeks tellimusvedudeks. Tänu meie suurele bussipargile ja laiale kontaktide võrgustikule suudame teenindada kliente kiirelt ja operatiivselt üle kogu Eesti. Meie bussipargis on kokku 250 bussi. Tänu sellele suudame katta transpordivajadused ka kõige suuremate tellimuste puhul ja rahvusvaheliselt.      

Mugavusklassid
Bussipark
Osta kaugliinipilet Ühiskaardile! www.pilet.ee

Uudised

Pühajärve jooks

Go Busiga Pühajärve jooksule

Laupäeval, 8.juulil toimub traditsiooniline, järjekorras juba 36. jooks ümber Pühajärve. 10,7 km pikkune jooksuring Otepää kuppelmaastikul ümber ühe Eesti kaunima järve sobib kõigile jooksusõpradele ja ka kepikõnni harrastajatele. Järvejooksu korraldaja Stamina pakub koostöös Go Busiga võimalust sõita Tallinnast Pühajärvele ja tagasi.

Loe edasi »

4. juuli 20174. juuli 2017

Go VIP

Otsime hooajalisi bussijuhte

Go Busil on Läänemere ääres kõige ilusamad bussid ja kõige sõbralikumad bussijuhid. Meie tellimusvedusid kiidetakse nii Skandinaavias kui Eestis. Soovime oma kliente jätkuvalt hästi teenindada ja otsime Go Busi tellimusvedude kollektiivi hooajalisi esinduslikke ja viisakaid BUSSIJUHTE

Loe edasi »

30. juuni 201730. juuni 2017

GoBus VIP bussid_1

Go Bus on eesistumise koostööpartner

Eesistumise ajal sõidutatavad väliskülalisi spetsiaalselt välja õppinud bussijuhid. 1. juulist algaval Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise perioodil hakkavad väliskülalisi sõidutama eriväljaõppe läbinud 20 bussijuhti, kes sõidavad kokku maha rohkem kui 60 000 kilomeetrit.

Loe edasi »

29. juuni 201729. juuni 2017

Vaata videoid

Facebook