Toome maailma lähemale!

Go Bus pakub kvaliteetset ja paindlikku teenust kõikvõimalikeks tellimusvedudeks. Tänu meie suurele bussipargile ja laiale kontaktide võrgustikule suudame teenindada kliente kiirelt ja operatiivselt üle kogu Eesti. Meie bussipargis on kokku 250 bussi. Tänu sellele suudame katta transpordivajadused ka kõige suuremate tellimuste puhul ja rahvusvaheliselt.      

Mugavusklassid
Bussipark
Osta kaugliinipilet Ühiskaardile! www.pilet.ee

Uudised

VanHool Astron 55 reisijakohta

Go Busi kaugliinidele saab nüüd veebist pileteid osta ka vahepeatuste lõikes

Alates tänasest saab osta bussipileteid Go Busi kaugliinidele internetist ka vahepeatuste lõikes. Ost tuleb sooritada ühiskaardile veebilehe www.pilet.ee jaotises Kaugliinid. Veebist ostetud piletid on täishinnast 5% soodsamad. Loe edasi »

2. oktoober 20152. oktoober 2015

tad2i

Uus Tartu Bussikaart

Tartu linn võtab alates 1. septembrist 2015 linnaliinide bussides kasutusele uue kontaktivaba Tartu Bussikaardi, mis on al 4.09. ristkasutatav Tartumaa maakonnaliinide bussides ning hiljemalt al 1.10. ka kõikides teistes ühiskaarte kasutavates piirkondades ning Go Busi kaugliinide bussides. Lähem teave Tartu Bussikaardi kohta Tartu linna kodulehelt.

 

7. september 20157. september 2015

FullSizeRender (7)

Go Bus viib Pühajärve ja Saadjärve jooksudele

Go Bus hoiab suvel sportlikku joont! 4. juulil toimub Pühajärve Järvejooks ja 25. juulil Saadjärve Suvejooks. Go Bus viib Tallinnast jooksjad Pühajärve ja Saadjärve jooksule ja toob ka tagasi. Loe edasi »

29. juuni 201529. juuni 2015

Vaata videoid

Facebook